Speedzone 24h (2020): Kemény éjszakán vagyunk túl

25 oct. 2020
54 548 Vizionare

Comentarii
  • Minden tiszteletem,szeretem a speedzone-t.kemény éjszakán a soproni fiúk vannak túl...csak motort cseréltek...az volt a kemény!Három versenyzővel!

csaba sulecsaba suleAcum lună
  • Amikor valaki tolat kifelé, akkor miért kell kiabálni neki, hogy gázt, gázt? Padlógázzal nem állhat ki.

Péter TóthPéter TóthAcum lună
    • eleve befele kellett volna tolatni, kifele meg stift :D jovore mar talan ezt is tudni fogjak

illestillestAcum lună
  • Hányadik helyen vannak?

Hugó VeltyHugó VeltyAcum lună
  • Még lépett Norbi a mezönytől mint Hemilton szokott!

Laszlo KozmaLaszlo KozmaAcum lună
  • A benintankot szabályozzák, hogy gyári lehet! A kormoló tüdő gyógyász autókat miért nem?

• Az óra átállítással 24 órás a verseny?

KT_2006KT_2006Acum lună
  • Ígérted Bence, hogy Gál babáékról is monndassz valamit! Milett velük.?

seggedbe lófaszseggedbe lófaszAcum lună
  • Jólvan, megy ez, csak mostmár látszik hogy kezdtek nagyon ráfeszülni. Fáradt és ideges kombó van most. Kitartást srácok meg eröltessetek rá egy kis nyugit valahogy. Nagyon profi eddig, picit élvezzétek is azért.

Dávid BokányiDávid BokányiAcum lună
  • Szia Krisz holvan nem látjuk a live bán!

• Alszik

AdamNagybalyiAdamNagybalyiAcum lună
  • A verseny végéről meg a díjátadóról lesz live, mint tavaly?

guszti21guszti21Acum lună
  • Krisz fogja bevezetni a célba a 4kerekűt?

Péter CzikkelyPéter CzikkelyAcum lună
    • Bruder hazament

• @tamás kubatov ehe

• Én úgy tudom hogy Brúder fogja ..... 😉😎

• Tele van a domb szemettel. Kultura van ott is ugy latom.

Szabolcs KomáromiSzabolcs KomáromiAcum lună
    • A kormolos Golf II csapat hagyta ott......ha arra az 1 tálca sörösdobozra gondolsz!

Andras SzabadiAndras SzabadiAcum 20 Zile
    • @István Vályi Legyen igazad.

• LeMans-ban egyszer menj majd el

István VályiIstván VályiAcum lună
    • Majd összeszedi mindenki maga után

• Az éjjeli "menjetek lassabban" beleállás szerintem nem volt túl elegáns. Anélkül is meg tudjátok nyerni. Én írtam amúgy hogy cél-e még az első hely este 11 fele amikor egy pár körrel le voltatok maradva, Krisz ott vonakodott hogy hááát nem hiszem, Pista meg egyből kiosztotta hogy hát hogyne lenne. :D Az szimpatikusabb volt mint ami utána történt, bár nem tudom mi volt pontosan a pályán, de érzésre túl lett dimenzionálva. Egyébként a probléma azzal van, hogy túlnőtte magát ez a verseny, ha nincs is kivilágítva a pálya, olyan marshallok kellenek, akik látják mi történik, és el tudják dönteni, van-e probléma. Nem a versenyzőknek kellene egymáshoz átjárkálni, rosszul jön ki, mert nyilván senki nem fog lassan menni azért, mert a rivális azt mondja neki. Ezen kár értetlenkedni.

egykilenckilenchetegykilenckilenchetAcum lună
    • @egykilenckilenchet Nincs ezzel baj de itt sosem lesz tiszta verseny, minden második ember a roncsderbivel van elfoglalva ezeken a futamokon még a nagy szériában is. Arra értettem hogy ha arra vágynak oda kell menni nem rallycrossra.

GhostOfAkinaGhostOfAkinaAcum lună
    • @GhostOfAkina Most ez komoly kérdés, hogy miért nem a hungaroringen van egy DIRT endurance futam? Jártál már te életedben a ringen? Azok a kocsik amik itt indulnak ott végig tiltáson 5-ben mennének. Ezek a pályák rendes versenyautókra vannak, ez pedig egy amatőr verseny. A Hungaroringre 2-300 lóerő alatt nincs értelme kimenni. F1-es pálya...

• @István Vályi Rallycross szerű az egész, itt senki nem ovatoskodik. Ha tiszta versenyt akartok az nem itt lesz,max rendes palyaversenyen. Amúgy ott a Hungaroring, Euroring, miért ilyen összehányt pályán indítanak futamot? Jobban igénybe veszi a kocsit, legyen 24 helyett 6 óra mondjuk.

• @Tibor Szinger Nagyon jó móka, gyertek!

• @István Vályi mindenesetre en vegig veletek izgultam egy 3 ora alváss azert volt részemről. Legszivesebben még többet is néztem volna live ba! De maradt a 24h oldal. Sokkal izgalmasabb mint egy le mans 24 h :D mi is szeretnénk resztvenni jövöre !